اخبار

شورای فرهنگی روستاهای بخش مرکزی شهرستان خوسف پویا می شود

شورای فرهنگی روستاهای بخش مرکزی شهرستان خوسف پویا می شود
سرپرست فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خوسف با اشاره به ضرورت پویایی شوراهای فرهنگی روستاها عنوان کرد: این بستر فرصتی بسیار ارزنده در جهت متحول کردن حوزه های فرهنگی و هنری هر روستا با توجه به ظرفیت های موجود است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی، جلسه ای با حضور ناصری سرپرست فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خوسف و قنبری بخشدار مرکزی پیرو گسترش فعالیت های فرهنگی و هنری در روستاها برگزار شد.

ناصری در این جلسه به بیان ظرفیت ها، فرصت ها و ایده های فرهنگی و هنری در روستاها پرداخت و خواستار حمایت و همکاری دهیاری ها در خصوص حوزه های مذکور شد.

وی همچنین پویایی شوراهای فرهنگی هر روستا را مرهون تعامل دهیاری ها دانست و ادامه داد: با توجه به دیرینه فرهنگی شهرستان، شاهد فعالیت های خاص فرهنگی هر روستا در جهت شکوفایی و معرفی به جامعه و کشورخواهیم بود.

در ادامه قنبری بخشدار مرکزی نیز ضمن استقبال از برنامه ها و فعالیت های فرهنگی و هنری عنوان کرد : بخش مرکزی شهرستان خوسف دارای 24 روستای صاحب دهیاری است که هر روستا پتانسیل و ظرفیت خاصی در حوزه های مختلف داشته و قابلیت شکوفایی و معرفی در سطح کشوری و چه بسا جهانی دارد .

وی یه ظرفیت های روستاهای عشایری و گردشگری که در بخش مرکزی هستند اشاره کرد و گفت: تعامل بخشداری با ادارات فرهنگی شهرستان را برنامه های اصلی این نهاد است. 

۱۱ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۳۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید