اخبار

بهره گیری از رسانه های مجازی برای اطلاع رسانی فعالیت ها

بهره گیری از رسانه های مجازی برای اطلاع رسانی فعالیت ها
سرپرست فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خوسف خطاب به مدیران کانون های مساجد شهرستان گفت: در راستای اجراس فعالیت ها از رسانه های مجازی که گستره مطلوبی برای پوشش برنامه ها دارند ، استفاده کنید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی؛ جلسه گردهمایی کانون های مساجد شهرستان به مناسبت چهل دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و ایام الله دهه مبارک فجر و به میزبانی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خوسف برگزار شد.

ناصری هدف از برگزاری این گردهمایی را آشنایی کانون ها ، آموزش سامانه فهما و طرحهای مختلف و تجلیل از کانون های برتر  در همه حوزه ها و مخصوصا حوزه بهداشتی عنوان کرد و گفت: از ظرفیت ارزشمند کانون ها در نقاط مختلف شهرستان برای اجرای فعالیت های فرهنگی و هنری بهره خواهیم گرفت.

وی از نقش ارزنده کانون ها در ایام کرونا برای اجرای شیوه نامه ها و دستور العمل بهداشتی قدردانی کرد و افزود: با توجه به وضعیت موجود خواستار تداوم و کثرت برنامه ها با استفاده از ظرفیت فضای مجازی هستیم.

ناصری از نقش مدیران کانون ها در روستاها و مناطقی که از امکانات رسانه ای کمتر برخوردار هستند سخن گفت و بر اجرای فعالیت ها با بهره گیری از رسانه های مجازی که گستره مطلوبی برای پوشش برنامه ها دارند تاکید کرد.

در پایان این جلسه از کانون های برتر شهرستان که از امتیازات بالایی برخوردار هستند با اهداء هدیه تقدیر شد.

۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید