اخبار

افتتاح پنجمین موسسه فرهنگی و هنری در قاین با حضور نماینده مردم قاینات و زیرکوه

افتتاح پنجمین موسسه فرهنگی و هنری در قاین با حضور نماینده مردم قاینات و زیرکوه
با حضور اسحاقی نماینده مردم شهرستان های قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی و کریمی فرماندار قاینات پنجمین موسسه فرهنگی و هنری شهرستان قاینات افتتاح شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی، میرزنگویی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قاینات در آیین گشایش این موسسه اظهار کرد: موسسه فرهنگی و هنری تک منظوره  " هنر هیجان زندگی " به مدیر مسئولی امیر داریوش توسلی پنجمین موسسه فرهنگی و هنری شهرستان قاینات بوده که مجوز فعالیت خود را به تازگی دریافت کرده است .

به گفته وی این موسسه می تواند در زمینه برگزاری همایش ، گرد همایی ، سمینار و همکاری در برپایی نمایشگاه ها و جشنواره های فرهنگی و هنری فعالیت کند.

اسحاقی نماینده مردم قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی نیز در مراسم افتتاحیه ضمن تقدیر از توسلی مدیر مسئول این موسسه و میرزنگویی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قاینات ، عنوان کرد: رسالت شما این است که قاینات را اول با فرهنگ به دنیا معرفی کنید بعد با محصولات استراتژیک و البته معرفی محصولات استراتژیک منطقه هم از ماموریت های مهم شما اصحاب فرهنگ و هنر است .

وی با ابراز خرسندی از گشایش پنجمین موسسه فرهنگی و هنری در قاینات تاکید کرد : امیدوارم این فضا باعث دلگرمی فرهنگ دوستان و صاحب نظران عزیز شهرستان باشد و بنده هم در این مسئله مهم بتوانم کمک شما فرهیختگان باشم .

۲۵ بهمن ۱۳۹۹ ۱۴:۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید