اخبار

تکریم زنان مهم ترین عامل تحکیم بنیان خانواده

تکریم زنان مهم ترین عامل تحکیم بنیان خانواده
رئیس شورای فرهنگ عمومی زیرکوه حفظ کرامت زن را منوط به حفظ عفت و پاکدامنی و رعایت حجاب دانست و عنوان کرد : تکریم زنان مهم ترین عامل تحکیم بنیان خانواده است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی، چهارمین جلسه شورای فرهنگ عمومی زیرکوه با حضور اعضا در محل دفتر امام جمعه شهرستان برگزار شد.

سیدهاشم نبوی آبیز سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان در ابتدا ضمن قرائت دستور کار جلسه ، با بیان این که تکریم زنان از دیدگاه امام علی (ع) یکی از شاخصه ها و نتایج مهم حکومت دینی است، اظهار کرد: برابر آنچه در اسلام، قرآن ونهج البلاغه دیده می شود،مساله زن و مرد ، مساله تساوی است نه تشابه ،مساله تفاوت است نه تبعیض.

در ادامه حجه الاسلام مرتضایی نیا امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی حفظ کرامت زن را منوط به حفظ عفت و پاکدامنی ورعایت حجاب و بطور کلی رفتار درست در اجتماع توسط شخص زن دانست و عنوان کرد : تکریم زنان مهم ترین عامل تحکیم بنیان خانواده است.

حامد رضایی معاون توسعه ومدیریت منابع انسانی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی نیز  وفاق و همدلی اعضای شورای فرهنگ عمومی  در شهرستان زیرکوه را ستودنی خواند و گفت: زن ومرد در هستی یک منشا دارندو بنا بر مصالحی آفرینش آنها دو گونه تجلی یافته است .

۲۸ بهمن ۱۳۹۹ ۰۹:۲۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید