اخبار

برگزاری و اجرای برنامه های فرهنگی و هنری بصورت مجازی

برگزاری و اجرای برنامه های فرهنگی و هنری بصورت مجازی
فرماندار قاینات به شرایط بیماری کرونا در کشور اشاره کرد و گفت: با هدف رعایت پروتکل های بهداشتی، برگزاری و اجرای برنامه های فرهنگی و هنری به صورت مجازی انجام شود.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قاینات ، کریمی فرماندار قاینات به همراه براتی معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی فرمانداری و موسی خزاعی نژاد مدیر روابط عمومی فرمانداری به صورت سرزده از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قاینات بازدید کردند.

طی این بازدید، فرماندار قاینات در جریان وظایف و خدمات بخش‌های مختلف اداری و تلاش‌های صورت گرفته در ایام بیماری کرونا و نحوه فعالیت های فرهنگی و هنری بویژه فعالیت های مجازی  انجام شده در این حوزه قرار گرفت  .

کریمی همچنین با بیان این که حضور در ادارات به منظور بررسی وضعیت دستگاه های اجرایی ،کارکنان و نحوه خدمات دهی به مراجعین است، ادامه داد: با توجه به شیوع بیماری کرونا ، میزان رعایت پروتکل های  بهداشتی از دیگر اهداف این بازدید ها است.

وی ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و مسئول کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد مقابله با بیماری کرونا ، بیان داشت : با توجه به شرایط موجود در کشور لازم است ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی ، برگزاری و اجرای برنامه های فرهنگی و هنری بصورت مجازی انجام شود و شناسایی و پرورش استعدادهای نوجوانان و جوانان در شهرستان در اولویت قرار گیرد .

فرماندار قاینات طی حضورش در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با توجه به برگزاری جشنواره موسیقی سنتی خراسان جنوبی به میزبانی قاینات ضمن آگاهی از روند برگزاری و چگونگی دریافت آثار که بصورت مجازی انجام می شود، از تلاش همکاران در این حوزه تقدیر کرد .

۲ اسفند ۱۳۹۹ ۱۰:۳۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید