اخبار

اختتامیه هفتمین دوره جشنواره تقدیر از مروجان کتاب‌خوانی برگزار می ‎شود

اختتامیه هفتمین دوره جشنواره تقدیر از مروجان کتاب‌خوانی برگزار می ‎شود
معاون امور فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: مراسم اختتامیه هفتمین دوره جشنواره تقدیر از مروجان کتابخوانی روز یکشنبه سوم اسفند 99 برگزار می ‏شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی، محمود رمضانی با بیان این خبر، عنوان کرد: آیین اختتامیه هفتمین دوره تقدیر از مروجان کتاب‌خوانی به‌صورت مجازی و آنلاین یکشنبه سوم اسفندماه ۱۳۹۹ از ساعت 19 تا 20 برگزار خواهد شد.

به گفته وی این برنامه به صورت زنده از آپارات شبکه مروجان کتاب‌خوانی به آدرس الکترونیک  https://b2n.ir/g90134 و یا صفحه  اینستاگرام برنامه به آدرس https://www.instagram.com/moravejan_ketabkhani قابل مشاهده است. 
رمضانی با اشاره به این که در این دوره از جشنواره  ۹۰۶ اثر از سراسر کشور به دبیرخانه مرکزی ارسال شده است، اضافه کرد: طی سه مرحله داوری برگزیدگان آن در یکشنبه سوم اسفندماه مشخص خواهند شد.
وی خاطرنشان کرد: آقای علی مرادی با شرکت در بخش نشان استمرار (برگزیده در جشنواره تقدیر از مروجان کتابخوانی سال 97) و آقای محمدحسین فروتنی با شرکت در بخش افراد، از خراسان جنوبی در بین نامزدهای راه یافته به مرحله نهایی هفتمین جشنواره تقدیر از مروجان کتابخوانی قرار گرفتند.
شایان ذکر است هفتمین جشنواره تقدیر از مروجان کتاب‌خوانی امسال با توجه به شیوع و گسترش بیماری کویید ۱۹ به صورت مجازی برگزار شد و کلیه فرآیند اجرایی آن اعم از اعلام فراخوان، کارگاه‌ها، جلسات هماهنگی، ارسال آثار و داوری آن به صورت مجازی انجام پذیرفت و اختتامیه آن نیز به صورت آنلاین نیز برگزار خواهد شد.
۲ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۲۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید