اخبار

ارسال 119 اثر به چهارمین جشنواره مد و لباس اسلامی و ایرانی خراسان جنوبی

ارسال 119 اثر به چهارمین جشنواره مد و لباس اسلامی و ایرانی خراسان جنوبی
معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی از ارسال 119 اثر به دبیرخانه چهارمین جشنواره مد و لباس اسلامی و ایرانی استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی، سید علی زمزم با بیان این خبر ، عنوان کرد: با پایان یافتن مهلت ارسال آثار در 30 بهمن ماه ، 119 اثر از شهرستان های استان به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد.

وی با بیان این که آثار توسط داوران نسرین پیشکار، محبوبه نکوفرد و فرنگیس شادکام در حال بررسی است، خاطرنشان کرد: طی روزهای آتی، همزمان با برگزاری مراسم اختتامیه ، برگزیدگان جشنواره نیز معرفی خواهند شد.

زمزم با اشاره به این که جشنواره در دو بخش طراحی مانتو فرم اجتماع و طراحی مانتو مجلسی برگزار شد، ادامه داد: در هر بخش به نفر اول جشنواره تندیس همراه با لوح تقدیر و جایزه نقدی به  مبلغ 12 میلیون ریال ریال اهداء خواهد شد.

به گفته وی نفرات دوم و سوم علاوه بر لوح تقدیر، به ترتیب 10 میلیون ریال و 8 میلیون ریال دریافت خواهند کرد.

شایان ذکر است هدف از برپایی این جشنواره زمینه‌سازی برای کشف ظهور استعداد ها و خلاقیت های نو ، مرتبط با پوشاک اسلامی ایرانی، شناسایی، معرفی و تأکید بر ویژگی های خاص انواع لباس های سنتی و بومی و بکار گیری آن در طراحی های نوین و آشنا کردن جامعه مخاطب با شاخصه های اصیل فراموش شده در پوشاک اسلامی ایرانی است.

۴ اسفند ۱۳۹۹ ۱۲:۰۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید