اخبار

معرفی پروفسور معتمدنژاد در پنجمین "دوشنبه های با مفاخر" خراسان جنوبی

معرفی پروفسور معتمدنژاد در پنجمین "دوشنبه های با مفاخر" خراسان جنوبی
معاون امور فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی از معرفی پروفسور کاظم معتمدنژاد ، پدر علم ارتباطات ایران، در پنجمین "دوشنبه های با مفاخر" استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی، محمود رمضانی عنوان کرد: این برنامه  امشب 4 اسفند ماه ، ساعت ۱۹ از طریق صفحه اینستاگرامی khjfarhang منتشر خواهد شد.

وی با بیان این که پروفسور معتمدنژاد اندیشمند نستوهی است که به حق عنوان سترگ «پدر علم ارتباطات» در ایران را به خود اختصاص داده است،  اضافه کرد: پایمردی او در راه‌‏اندازی، تثبیت و توسعه کمی و کیفی رشته ارتباطات و روزنامه‏ نگاری و گسترش دامنه آن در ایران، و نیز تالیف جزوات و کتابهای اساسی و پایه برای تدریس در سطوح مختلف این رشته از علوم، ستودنی است.

رمضانی به آثاری همچون «حقوق مطبوعات»، «ارتباطات بین الملل»، «ارتباطات و وسایل ارتباطی»، «حقوق ارتباط جمعی»، «روزنامه نگاری»، «روزنامه نگاری: با فصلی جدید در بازنگری روزنامه نگاری معاصر» و « روش تحقیق در محتوای مطبوعات: با کلیاتی درباره تجزیه و تحلیل در ارتباطات جمعی» اشاره کرد و گفت: این آثار تنها بخش کوچکی از کتاب ها و مقالات چاپ شده توسط پروفسور معتمدنژاد است.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به این که دوشنبه‌های با مفاخر، با هدف معرفی مفاخر خراسان جنوبی به مردم استان و کشور و همچنین نسل جوان و در راستای پاسداشت علم، فرهنگ و فرهیختگان برنامه ریزی شده است، ادامه داد: در طول این برنامه، ۱۲ نفر از مفاخر استان معرفی خواهند شد.

گفتنی است تاکنون در این برنامه ابن حسام خوسفی، آیت الله آیتی ، آیت الله سید مهدی عبادی و آیت الله سید حسن تهامی معرفی شده اند.
۴ اسفند ۱۳۹۹ ۱۲:۵۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید