اخبار

رونمایی از پوستر جشنواره "رستاخیز شن ها"

رونمایی از پوستر جشنواره "رستاخیز شن ها"
در مراسم بزرگداشت حادثه پنجم اردیبهشت و سالروز شکست حمله نظامی آمریکا در صحرای طبس، از پوستر دومین جشنواره ملی " رستاخیز شن ها" رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی، در این مراسم که صبح یکشنبه 5 اردیبهشت ماه 1400 در حسینیه جماران بیرجند برگزار شد، پوستر جشنواره با حضور نماینده ولی فقیه در استان، استاندار ، فرمانده سابق سپاه امام علی ابن‌ ابیطالب (ع) استان قم و مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی رونمایی گردید.

شایان ذکر است هدف از برپایی این جشنواره معرفی ابعاد معنوی معجزه الهی صحرای طبس، دستیابی به افق های تازه در عرصه شعر و ادب متعهد و ایجاد فضای سالم و رقابتی و جذب و پرورش استعداد های جوان است.

گفتنی است علاقه مندان در تمامی گروه های سنی می توانند اشعار خود را بدون محدودیت از حیث قالب شعری، با موضوعات حمله نظامی آمریکا به صحرای طبس، معرفی ابعاد حادثه وتشابه این رویداد با داستان قرانی ابابیل، معرفی شهدای این رویداد (شهید محمد منتظر قائم و..)، نگاهی به امدادهای غیبی در عرصه انقلاب اسلامی و استکبارستیزی به دبیرخانه ارسال کنند.

 شرکت کنندگان تا پایان شهریور ماه 1400 مهلت دارند آثار خود را از طریق سامانه TabasArt.ir ارسال کرده و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 05632822718 تماس گیرند.

۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۴:۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید