اخبار

اعلام نکات مهم در خصوص نوزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت

اعلام نکات مهم در خصوص نوزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت
رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی از اعلام نکات مهم در خصوص نوزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی ، مرضیه صابری با بیان این که آزمون در روزهای 8 ، 9 و 10 اردیبهشت ماه بین ساعت های 9 صبح الی 19 عصر برگزار خواهد شد، اضافه کرد: خارج از این بازه به هیچ وجه امکان شرکت در آزمون وجود ندارد.

وی با اشاره به این که امکان ویرایش رشته و اطلاعات کاربری در روزهای آزمون به هیچ عنوان امکان پذیر نخواهد بود ، تصریح کرد: شرکت کنندگان از تماس با پشتیبانی جهت این موارد اکیدا خودداری کنند.

به گفته وی شرکت کنندگان قبل از ورود در آزمون ابتدا نسبت به اتصال مطمئن و نسبتا پرسرعت به اینترنت اطمینان حاصل کرده و سپس با آگاهی کامل نسبت به آغاز آزمون اقدام کنند.

رئیس گروه قرآن و عترت به اختلالات یا کندی احتمالی سامانه به دلیل حجم بالای شرکت کنندگان در برخی از ساعات روز اشاره کرد و گفت: پیشنهاد می شود در صورت وقوع این مورد شروع آزمون خود را به ساعت های بعدی موکول کنید.

صابری با بیان این که نوبت بندی خاصی برای شرکت در آزمون لحاظ نشده است ، اضافه کرد: سوالات به صورت سوال به سوال نمایش داده خواهد شد و امکان بازگشت به سوال قبلی وجود ندارد.

وی یادآور شد: زمان پاسخگویی هر سوال مختص همان سوال بوده و در صورتی که در زمان مقرر پاسخی انتخاب نکنید سوال بدون جواب ثبت شده و خودکار به سوال بعدی خواهید رفت.

به گفته وی در صورتی که اعتراضی به سوال نمایش داده شده دارید می توانید با انتخاب گزینه اعتراض به سوال اعتراض خود را ثبت کنید، فرآیند بررسی اعتراضات بعد از برگزاری آزمون انجام خواهد شد.

رئیس گروه قرآن و عترت با تاکید بر دقت در پاسخ دهی به دلیل داشتن نمره منفی در آزمون، عنوان کرد: به هیچ عنوان در طول انجام آزمون اجازه خاموش شدن صفحه دستگاه خود ران دهید و یا به انجام امور دیگری نپردازید.

صابری به خطاهای احتمالی اینترنتی نیز اشاره کرد و گفت: در صورتی که در هرکدام از سوالات با خطای اینترنت مواجه شدید ابتدا نسبت به اتصال خود به اینترنت اطمینان حاصل کرده و سپس نسبت به بارگذاری مجدد صفحه اقدام کنید.

وی خاطرنشان کرد: سوالات آزمون برای داوطلبان زیر 12 سال و نابینایان در رشته های حفظ هم به صورت متنی و هم به صورت صوتی بارگذاری خواهد شد و از زمان بالاتری برای پاسخ به سوالات برخوردار خواهند بود .

صابری با بیان این که اعلام نتایج نهایی آزمون متعاقبا از طریق وب سایت quranedu.ir اطلاع رسانی می شود، ادامه داد: شرکت کنندگان در صورتی که با مشکل غیر قابل رفعی مواجه شدند می توانند با شماره های پشتیبانی (20 خط ) --- 02191301232 و 02191302114 در روزهای قبل از آزمون از ساعت 8 الی 14:30 تماس گیرند.

۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۳:۰۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید