اخبار

رسیدگی به درخواست موسسات فرهنگی چند منظوره فقط از طریق سامانه

رسیدگی به درخواست موسسات فرهنگی چند منظوره فقط از طریق سامانه
معاون امور فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی خبر داد: از 15 اردیبهشت ماه رسیدگی به درخواست موسسات فرهنگی چند منظوره فقط از طریق سامانه انجام خواهد گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی، محمود رمضانی با بیان این خبر ، عنوان کرد: با توجه به لزوم رسیدگی کامل الکترونیکی به درخواست های موسسات فرهنگی چند منظوره ، از تاریخ مذکور هیچگونه درخواستی بدون ثبت در سامانه رسیدگی نمی شود.

وی با تاکید بر این که اجرای این اقدام برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و حذف پرونده های فیزیکی - کاغذی و دست به دست شدن آن ها ضروری است، اضافه کرد: همچنین مراجعات حضوری و تماس های تلفنی با مرکز کاهش یافته و به تحقق حداکثری دولت الکترونیکی نزدیک تر خواهیم شد.

معاون امور فرهنگی و رسانه اداره کل با اشاره به این که از نظر سامانه ای ، مشابه روندی است که موسسه برای تاسیس طی می کند، ادامه داد: از آنجاییکه تاسیس موسسه نیز از طریق سامانه انجام می شود، این کار به سادگی و با کمی دقت قابل انجام است.

رمضانی خاطرنشان کرد: متقاضی با در نظر گرفتن آخرین اطلاعات موسسه و حتی تغییرات مورد نظر همچون خروج عضو یا ورود عضو جدید، افزایش موضوع فعالیت و ...، اطلاعات و مدارک از جمله کارت ملی، عکس، مدرک تحصیلی ، نظام وظیفه و ... را تکمیل و بارگذاری می کند.

 

۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۹:۳۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید