اخبار

موافقت با راه اندازی یک واحد چاپ دیجیتال در شهرستان درمیان

موافقت با راه اندازی یک واحد چاپ دیجیتال در شهرستان درمیان
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان درمیان از پیگیری اخذ مجوز یک واحد چاپ دیجیتال برای شهرستان درمیان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی، حاجی قدیر قیاسی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی درمیان از پیگیری اخذ مجوز یک واحد چاپ دیجیتال برای شهرستان درمیان بدنبال تعطیل شدن تنها چاپخانه شهرستان و موافقت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با این موضوع خبر داد.

وی با بیان این که بالا بردن سرانه فضاهای فرهنگی و هنری شهرستان در اولویت نخست این اداره قرار دارد، ادامه داد:  برای احداث پلاتو، سالن روباز برای اجرای برنامه های فرهنگی و هنری و همچنین ساخت آمفی تئاتر در شهرستان پیگیری های لازم در حال انجام است.

قیاسی خاطرنشان کرد: به دنبال اخذ مجوز واگذاری زمین و گرفتن موافقت نامه جهت احداث از طریق ادارات مربوطه نیز هستیم.

وی همچنین از بهره برداری فاز نخست مجتمع فرهنگی و هنری درمیان و راه اندازی انجمن های ادبی و هنری و ساماندهی برخی انجمن ها و کانون ها در آینده نزدیک خبر داد و گفت: با شروع بهره برداری از نگارخانه وحدت شهرستان درمیان با کمک اداره کل ، فرمانداری، بنیاد علوی، میراث فرهنگی، راه و شهرسازی و شهر داری ها برای احداث پلاتو و سالن روباز اقدام خواهیم کرد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی درمیان از دیگر اقدامات موثر برای خدمات دهی به مردم شهرستان سخن گفت و افزود: در این خصوص می توان به راه اندازی فعالیت های خدماتی فرهنگی و هنری مرتبط با اداره از جمله پیگیری اخذ مجوز و راه اندازی واحد چاپ دیجیتال در ماه های اخیر که از نیازهای ضروری ادارات و مردم است، اشاره کرد.

۱۲ خرداد ۱۴۰۰ ۱۱:۴۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید