اخبار

اجرای برنامه های متعدد فرهنگی و هنری در سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران

اجرای برنامه های متعدد فرهنگی و هنری در سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان درمیان از برگزاری برنامه های متعدد فرهنگی و هنری در ایام ارتحال امام (ره) و قیام خونین 15 خرداد ماه با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در سطح شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی، حاجی قدیر قیاسی با بیان این خبر گفت: برگزاری مراسم بزرگداشت به منزله زنده نگه‌ داشتن اندیشه‌های امام خمینی(ره) است و باید اهداف رهبر کبیر انقلاب در جامعه تبیین شود.

قیاسی یکی از اقدامات مطلوب در راستای برگزاری هر چه باشکوهتر این مراسم را، نصب و درج قسمت‌هایی از سخنان امام خمینی(ره) در زمینه ویژگی‌های رئیس جمهور بیان کرد و افزود: امسال نیز همانند سنوات گذشته برنامه‌های مختلفی همزمان با سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) اجرا می‌شود.

به گفته وی امام خمینی(ره) متعلق به گروه و یا استان خاصی نیست، بلکه متعلق به همه مردم است و در این راستا باید این مراسم باشکوه تر برگزار شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی درمیان با اشاره به اینکه هم اکنون ایران اسلامی با نام امام خمینی(ره) در جهان شناخته شده است، بیان کرد: پیشرفت های علمی، نظامی، فناوری و..... امروز ایران مرهون فعالیت های امام راحل است.

قیاسی  خاطرنشان کرد: امام خمینی(ره) در پیروزی و پایداری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نقش بسزایی داشته و باید مورد اهتمام تمام آحاد جامعه قرار گیرند ، زیرا استقلال و اقتدار ایران اسلامی امروز نشات گرفته از اراده ای است که امام راحل به مردم ایران داده است.

شایان ذکر است برگزاری مسابقه فرهنگی از وصایای امام راحل بویژه در زمینه انتخابات ، کمک به برگزاری جلسات محوری در سطح شهرستان و همچنین جلسات ختم قرآن کریم با همکاری و کمک موسسات قرآنی از اهداف اجرایی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی درمیان در این ایام است.

۱۲ خرداد ۱۴۰۰ ۱۱:۵۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید