اخبار

شورای فرهنگی معدن قلعه زری برگزار شد

شورای فرهنگی معدن قلعه زری برگزار شد
سرپرست فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خوسف گفت: شورای فرهنگی معدن قلعه زری با هدف برنامه ریزی و اجرای فعالیت های فرهنگی و هنری به محوریت حوزه قرآنی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی؛ ناصری با بیان این خبر افزود: با توجه به جمعیت بالای جوانان معدن و همچنین دور افتادن از مرکز استان و شهرستان و قرار گرفتن در منطقه بسیار محروم، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خوسف در جهت پیشبرد سیاستهای وزارت متبوع از طریق اجرای فعالیت های فرهنگی و هنری اقدام به برگزاری جلسه شورای فرهنگی در معدن کرد.

وی خاطرنشان کرد: این جلسه با حضور فعالین قرآنی و فرهنگی شهرستان و معدن، مسئول شورای اسلامی معدن، نماینده بسیج خواهران و برادران و مسئول کانون فرهنگی و هنری مسجد امام سجاد (ع) برگزار شد.

به گفته وی با توجه به فصل تابستان و تقاضای مردم برای پرکردن اوقات فراغت کودکان و نوجوانان، برنامه ها در دو حوزه هنری و فرهنگی با رویکرد و محوریت قرآنی انجام خواهد شد.

ناصری هدف دیگر از اجرای این برنامه ها را کشف استعداد ها برای برگزاری جشنواره های شهرستانی و استانی با محوریت منطقه محروم معدن عنوان کرد. 

۱۹ تیر ۱۴۰۰ ۱۱:۳۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید