اخبار

معرفی برندگان مسابقه وصیت نامه سیاسی الهی حضرت امام خمینی (ره)

معرفی برندگان مسابقه وصیت نامه سیاسی الهی حضرت امام خمینی (ره)
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان درمیان از شرکت بیش از 150 نفر از خواهران و برادران علاقمند به حضور در مسابقه کتابخوانی از وصیت نامه سیاسی و الهی حضرت امام خمینی (ره) خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی، حاجی قدیر قیاسی از برگزاری باشکوه برنامه های ایام ارتحال امام(ره) سخن گفت و افزود: برگزاری مراسم بزرگداشت برای این امام بزرگوار به منزله زنده نگه‌ داشتن اندیشه‌های امام خمینی(ره) است.
به گفته وی دراین راستا مسابقه کتابخوانی از وصیت نامه سیاسی الهی امام (ره) برگزار شد که با پایان یافتن مهلت شرکت در مسابقه، 153 نفر آثار خود را به دبیرخانه مسابقه ارسال کردند.

قیاسی خاطرنشان کرد: در هفته جهانی مبارزه با مواد مخدر کار قرعه کشی شرکت کنندگان در مسابقه انجام و از این میان 10 نفر شامل ابوالفضل محمدی، رضا خسروی، ناصر ملایی فورگ، علی حقجو، محمد حسین محمدی و خانم ها زهره اصغری نیا، آمنه کریمی، فاطمه صادقی، فاطمه سالخورده، زهرا رجبی انتخاب شدند.

شایان ذکر است جهت ارج نهادن به شرکت و حضور این عزیزان در مسابقه جوایزی از طرف اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به آنها اهدا شد.

۱۹ تیر ۱۴۰۰ ۱۲:۰۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید