اخبار

اتحاد , همدلی و کار جهادی سرلوحه مدیران کانون های فرهنگی هنری مساجد

اتحاد , همدلی و کار جهادی سرلوحه مدیران کانون های فرهنگی هنری مساجد
رابط فهمای کانونهای فرهنگی و هنری شهرهای فردوس، طبس، سرایان و بشرویه گفت: با توجه به شرایط حال حاضر جامعه و تهاجم فرهنگی برای خنثی سازی آن، باید اتحاد، همدلی و کار جهادی سرلوحه مدیران کانون های فرهنگی هنری مساجد باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی، حجه الاسلام آیین پرست با رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سرایان دیدار کرد

خوشکام رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سرایان ضمن ارائه گزارشی از اقدامات این اداره در زمینه پیشبرد اهداف کانون های فرهنگی هنری مساجد گفت: یکی از بهترین ظرفیت ها برای کارهای فرهنگی در سطح شهرستان ، کانون های فرهنگی هنری است که باید برای توانمند سازی آنها تلاش شود.

در ادامه رابط فهمای سرایان ضمن ارائه گزارش ؛ مشکلات پیش روی کانون ها فرهنگی هنری سطح شهرستان را بیان کرد.
در این دیدار حجه الاسلام آیین پرست با تقدیر و تشکر از اقدامات انجام شده گفت: با توجه به شرایط حال حاضر جامعه و تهاجم فرهنگی برای خنثی سازی آن باید اتحاد , همدلی و کار جهادی سرلوحه مدیران  کانون های فرهنگی هنری مساجد باشد.
وی در ادامه با بررسی مشکلات موجود و پیش روی کانون های سطح شهرستان سرایان گفت: برخی از مشکلات زیر بنایی که نیاز به حمایت مالی دارد را پیگیری می کنیم تا هرچه زودتر شاهد شکوفایی کانون های سرایان باشیم.

۲۶ تیر ۱۴۰۰ ۰۷:۴۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید