اخبار

استمرار همکاری اصحاب رسانه تا ریشه کن شدن ویروس کرونا

استمرار همکاری اصحاب رسانه تا ریشه کن شدن ویروس کرونا
سرپرست فرهنگ و ارشاد اسلامی خوسف همکاری اصحاب رسانه و فعالین فضای مجازی در حوزه اطلاع رسانی را تا زمان ریشه کن شدن ویروس کرونا خواستار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی؛ ناصری در جلسه برنامه ریزی کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کرونا شهرستان خوسف عنوان کرد: این جلسه در پی شروع موج پنجم کرونا معروف به کرونا هندی در خصوص تبلیغات و اطلاع رسانی با حضور ادارات عضو و فعالین رسانه در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

وی با ارائه گزارش کلی از شیوع کرونا تاکنون در بخش اطلاع رسانی ، افزود: از ابتدای شیوع کرونا 16 جلسه ستاد شهرستانی در ایام مختلف تشکیل شده و از ابتدای امسال نیز 6 جلسه با 55 مصوبه تشکیل و مصوبات به ادارات شهرستان جهت اجرا ابلاغ شده است.

ناصری از نقش رسانه و فعالین فضای مجازی در جهت انعکاس شیوه نامه ها و دستورالعمل های بهداشتی تشکر و قدردانی کرد و ادامه همکاری این حوزه را تا ریشه کن شدن ویروس کرونا خواستار شد.

در ادامه جلسه اعضاء حاضر به بیان پیشنهادات نظرات و اعلام آمادگی برای همکاری پرداختند و دکتر احمدی رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جزئیات دقیقی از وضعیت ویروس و دستورالعمل های مرتبط ارائه داده و خواستار نهایت تلاش و همکاری اعضا برای هرچه بهتر شدن وضعیت بهداشتی شد.


۲۶ تیر ۱۴۰۰ ۰۷:۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید