اخبار

ثبت‌نام طرح خرید تابستانه کتاب در خراسان جنوبی آغاز شد

ثبت‌نام طرح خرید تابستانه کتاب در خراسان جنوبی آغاز شد
معاون امور فرهنگی و رسانه اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: ثبت‌نام کتابفروشی‌های استان در طرح سراسری خرید تابستانه کتاب از طریق سایت tarh.ketab.ir آغاز شده است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی، محمود رمضانی با بیان این خبر، عنوان کرد: آغاز طرح تابستانه کتاب ۱۴۰۰ از ۹ مردادماه است و تا ۱۵ مردادماه ادامه خواهد داشت.
وی با بیان این که سقف مجاز خرید برای هر خریدار از 200 هزار تومان در طرح های قبلی به ۳۰۰ هزار تومان در طرح تابستانه کتاب 1400 افزایش یافته است، ادامه داد: میزان یارانه خرید برای هر کتاب 20 درصد و سقف یارانه خرید برای هر خریدار 60 هزار تومان است.
رمضانی ضمن دعوت از کتابفروشی های سطح استان برای شرکت در این طرح، خاطرنشان کرد: یارانه اختصاص یافته در جهت رونق بخشیدن به بازار کتاب، ترویج کتابخوانی و قرار دادن کتاب با قیمت مناسب تر در اختیار مردم عزیز استان، در نظر گرفته شده است.
وی با اشاره به استقبال همیشگی مردم خراسان جنوبی از طرح های فصلی خرید کتاب گفت: در طرح بهارانه کتاب 1400، با مشارکت ۱۵ کتابفروشی استان، ۲ میلیارد و ۲۶ میلیون ریال کتاب به فروش رسید.
 
۳۱ تیر ۱۴۰۰ ۱۱:۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید