اخبار

انتخاب روستای دادران شهرستان درمیان بعنوان یکی از هفده روستای برتر قرآنی کشور

انتخاب روستای دادران شهرستان درمیان بعنوان یکی از هفده روستای برتر قرآنی کشور
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان درمیان از انتخاب روستای دادران بعنوان یکی از هفده روستای برتر قرآنی کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی، حاجی قدیر قیاسی گفت: در ارزیابی گزارشات فرهنگی و قرآنی ارسالی از طرف شوراهای اسلامی و دهیاران روستاها به معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، روستای دادران شهرستان درمیان در ارزیابی اولیه جزء 17 روستای برتر قرآنی کشور قرار گرفت.

وی افزود: هدف از اجرای این طرح الگوسازی و جهت دهی فعالیت‌های قرآن و عترت در روستاها، توسعه و ترویج و جریان سازی فرهنگ قرآن و عترت در اقشار مختلف جامعه و تقویت هویت دینی و شبکه سازی فعالیت‌های قرآن و عترت در روستا‌های کشور است.

لازم به ذکر است کریمی رئیس گروه صدور مجوز معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز از روستای دادران بازدید کرد.

وی ضمن بررسی محل برگزاری کلاس ها در سه نقطه روستا و با حضور بیش از 90 قرآن آموز در جلسه ای صمیمی در جریان خواسته های قرآن آموزان قرار گرفت.

قیاسی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان درمیان نیز ضمن تشریح موقعیت و پتانسیل های شهرستان درمیان و استعداد قرآنی جوانان و نوجوانان این شهرستان خواهان همکاری و موافقت بیشتر مسئولین و معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اخذ مجوز موسسات قرآنی برای این شهرستان شد که این خواسته مورد موافقت واقع شد.

۲ مرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۲۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید