اخبار

اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و هنری بمناسبت دهه امامت و ولایت در شهرستان درمیان

اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و هنری بمناسبت دهه امامت و ولایت در شهرستان درمیان
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان درمیان از برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی و هنری در این شهرستان بمناسبت دهه امامت و ولایت و با هدف تبیین معارف اسلامی و ارزش‌های دینی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی، قیاسی با بیان این خبر، عنوان کرد: آذین بندی اداره، نصب بنر و پارچه نوشته در سطح شهر و برگزاری مسابقه فرهنگی کتابخوانی با موضوع غدیر برای رنج های سنی مختلف از جمله برنامه های تعریف شده است.

وی به بازدید از 10 خانواده شریف اصحاب فرهنگ و هنر آسیب دیده از محل کرونا و اهدای سبد کمک معیشتی به این خانواده ها با هدف لبیک گفتن به فرامین مقام معظم رهبری، اشاره کرد و گفت: جشن عید غدیر در فضای حقیقی با همکاری کانون های فرهنگی و هنری مساجد و  با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی نیز برگزار خواهد شد.

به گفته وی در فضای مجازی نیز برگزاری جشن عید سعید غدیر با همکاری انجمن ها و موسسات فرهنگی و هنری فعال شهرستان برنامه ریزی شده است.

قیاسی همچنین به همکاری در برگزاری محافل انس با قرآن کریم و سایر برنامه های فرهنگی و هنری با ادارات دیگر  اشاره و بیان کرد: به هرگونه فعالیت شایسته فرهنگی و هنری در این شهرستان و در این ایام از طرف اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کمک خواهد شد.

۲ مرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید