اخبار

مهلت ارسال اثر به جشنواره "از قربان تا غدیر" تمدید شد

مهلت ارسال اثر به جشنواره "از قربان تا غدیر" تمدید شد
رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان زیرکوه از تمدید مهلت ارسال اثر به نخستین جشنواره هنری تجسمی "از قربان تا غدیر" تا 15 مرداد ماه جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی، اولین جشنواره هنرهای تجسمی"از قربان تا غدیر" به مناسبت هفته ولایت در شاخه های خوشنویسی، پوستر و تصویرسازی برگزار می شود.

سیدهاشم نبوی آبیز با بیان این که اعیاد دهه ولایت یکی از مبارک ترین مناسبت های مسلمانان است هدف از برگزاری این جشنواره را تولید آثار ارزشمند و شناسایی استعدادها در برخی شاخه های هنرهای تجسمی دانست.

وی با اشاره به این که علاقه مندان به شرکت در جشنواره می توانند در هر بخش 5 اثر ارسال کنند، ادامه داد: در بخش خوشنویسی و تصویر سازی اسکن با کیفیت اثر در مرحله اول ارسال شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان زیرکوه خاطرنشان کرد:در بخش پوســتر، آثار به دو صورت تایپوگرافی و تصویری قابل پذیرش است.

 نبوی آبیز با تاکید بر این که در نام گذاری آثار نام و نام خانوادگی و شماره تماس قید شود، اضافه کرد: سایز آثار ارسالی در هر بخش A3 و با کیفیت Dpi 300 ارسال شود.

وی نحوه ارسال آثار را به صورت فایل زیپ شده به نشانی farhng.zirkoh@gmail.com  و یا ID:@karshenashonar اعلام کرد و فزود: به نفرات برتر هر بخش جوایز نفیس و لوح تقدیر تقدیم می شود.

گفتنی است ارسال اثر به این جشنواره تا 15 مرداد ماه تمدید شده است.

۹ مرداد ۱۴۰۰ ۰۷:۵۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید