اخبار

بازدید معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی خراسان جنوبی از پروژه مجتمع فرهنگی و هنری قاین

بازدید معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی خراسان جنوبی از پروژه مجتمع فرهنگی و هنری قاین
معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی خراسان جنوبی از پروژه در حال احداث مجتمع فرهنگی و هنری قاین بازدید کرد .

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قاینات ، صبح سه شنبه 5 مرداد ماه، حامد رضایی معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی خراسان جنوبی به همراه برزگری کارشناس دفتر فنی ، از پروژه در حال احداث مجتمع فرهنگی و هنری  واقع در منطقه گردشگری بوذرجمهر قاینی بازدید کرد .

حامد رضایی ضمن بازدید از پروژه مجتمع فرهنگی و هنری قاین در جریان پیشرفت فیزیکی ساختمان قرار گرفت و با توجه به آغاز عملیات نماکاری که از اواخر تیرماه آغاز گردیده ، از چگونگی اجرای نمای پروژه نیز مطلع شد.

عباس میرزنگویی رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی قاینات ضمن همراهی در این بازدید اظهار داشت : با توجه به پیگیری فراوان ، با حمایت فرماندار شهرستان ، مبلغ یک میلیارد تومان از اعتبارات شهرستانی در سال جاری  برای تکمیل فاز یک پروژه مجتمع فرهنگی و هنری در نظر گرفته شد است که خوشبختانه عملیات ساخت از اواخر تیرماه به جریان افتاده است .

وی افزود : با توجه به پیگیری های انجام شده و اختصاص بودجه ، امیدورایم روند تکمیل فاز یک مجتمع فرهنگی و هنری شهرستان در منطقه گردشگری بوذرجمهر قاینی تسریع شود.

۹ مرداد ۱۴۰۰ ۰۸:۲۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید