اخبار

تصویب سند فرهنگی بخش آیسک

تصویب سند فرهنگی بخش آیسک
در جلسه شورای فرهنگ عمومی آیسک، سند فرهنگی بخش آیسک تصویب شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی، جلسه شورای فرهنگ عمومی بخش آیسک با حضور اعضا در محل دفتر امام جمعه آیسک  برگزار شد.
سند فرهنگی بخش آیسک، سند بالا دستی برای فعالیت همه دستگاه های دولتی نهاد ها و تشکل ها در حوزه های فرهنگی واجتماعی با اولویت های فرهنگی در قالب 13اقدام راهبردی به استناد نقشه مهندسی فرهنگی کشور تدوین شده است.
حجه الاسلام والمسلمین راد مرد امام جمعه بخش آیسک در این جلسه با تشریح ابعاد این سند برهماهنگی همه دستگاه های اجرایی و متولیان حوزه فرهنگی در تحقق این سند تاکید کرد و اعلام داشت: در راستای تحقق این برنامه در روستاهای بخش آیسک شورای فرهنگی اجتماعی روستا تشکیل می شود.
وی تاکید کرد: اهداف کلان فرهنگی حول محورهای قرآن، ولایتمداری، فرهنگ انقلابی و بسیجی، خودباوری  ملی، میراث ارزشمند ایرانی و اسلامی، نهاد خانواده و ... است.
ر ادامه این جلسه پس از رای گیری و انتخاب حسین خیاط و خانم دنیایی به عنوان دو عضو فرهنگی برای جلسات شورای فرهنگ عمومی بخش آیسک، برنامه های آیین های  دهه امامت و ولایت و مراسم عزاداری دهه اول محرم بررسی شد.
در این جلسه انعکاس اخبار مطالبات مردمی مطرح شده از تریبون نماز جمعه آیسک در کانال ها و گروه های خبری روستاهای بخش آیسک مورد تاکید قرار گرفت.

 

۹ مرداد ۱۴۰۰ ۰۸:۳۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید