اخبار

امر به معروف ونهی از منکر، با فضیلت ترین اعمال بندگان خدا

امر به معروف ونهی از منکر، با فضیلت ترین اعمال بندگان خدا
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی زیرکوه با اشاره به فرمایش گران سنگ مولای متقیان، گفت: امر به معروف و نهی از منکر عنایت دین، قوام شریعت و با فضیلت ترین اعمال بندگان خداست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی زیرکوه و کارشناس فرهنگی این اداره با مسئول دفتر امر به معروف و نهی از منکر شهرستان دیدار و از تلاش ها و زحمات مجدانه وی در طول سال و بویژه دهه اخیر تقدیر کردند.

سیدهاشم نبوی آبیز رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان زیرکوه با اشاره به فرمایش گران سنگ مولای متقیان که فرمودند "امر به معروف ونهی از منکر عنایت دین،قوام شریعت و با فضیلت ترین اعمال بندگان خداست"، این مهم را دو فریضه بزرگ و دو فرع از فروع ده گانه دین مبین اسلام برشمرده و خدمت و حرکت در این مسیر را اقدامی ارزشمند دانست.

وی همچنین با اشاره به اقدامات صورت گرفته توسط سمانه ملکی مسئول دفتر این شورا بیان داشت: اقدامات شما برهیچ کس پوشیده نیست و امیدواریم با روند افزایشی این اقدامات بتوانیم شاهد آثار و برکات آن در شهرستان باشیم.

سمانه ملکی مسئول دفتر شورای امر به معروف ونهی از منکر شهرستان این حضور را اقدامی کم نظیر و مایه دلگرمی دانست وافزود: علی رغم این که در این جایگاه انجام وظیفه نموده و انتخاب حرکت و تلاش در این مسیر فقط با اعتقاد قلبی و برخواسته از  تمایل و علاقه درونی است، اما این اقدام فرهنگی و انگیزشی بسیار مایه دلگرمی بود.

در پایان با اهدای کتاب ،کارت هدیه و لوح سپاس از خدمات وی قدردانی شد.

۷ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۲۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید