اخبار

بازدید اعضای شورای اسلامی شهر قاین از کافه کتاب پستو

بازدید اعضای شورای اسلامی شهر قاین از کافه کتاب پستو
اعضای شورای اسلامی شهر قاین به اتفاق رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قاینات از موسسه فرهنگی و هنری آرامش روح و کافه کتاب پستو بازدید کردند .

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی، محمد رضا قرائی ، سید اسماعیل ترحمی ، مهدی احمد نژاد و مجتبی فلاحتی اعضای شورای اسلامی شهر قاین به اتفاق رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامیدر این بازدید حضور داشتند.

میرزنگویی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قاینات گفت: این بازدید در حاشیه افتتاح موسسه فرهنگی و هنری آرامش روح و کافه کتاب پستو انجام شد و اعضای شورای اسلامی شهر قاین ضمن بازدید از فضای سنتی موسسه و کافه کتاب با فیاجی مدیر مسئول موسسه و موحد حامی فرهنگی این مجموعه گفتگو و از این حرکت فرهنگی این دو جوان خوش ذوق استقبال و تقدیر کردند .

وی خاطر نشان کرد : این موسسه روز گذشته با حضور سلمان اسحاقی نماینده مردم شهرستان های قاینات و زیرکوه و کریمی فرماندار قاینات افتتاح شد و علاقه مندان همه روزه صبح و عصر می توانند جهت بازدید و استفاده از این فضای فرهنگی به ساختمان موسسه فرهنگی و هنری آرامش روح و کافه کتاب پستو در ابتدای خیابان بزرگمهر شهر قاین مراجعه کنند.

۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۸:۳۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید