اخبار

رونمایی از سایت فروش کتاب موسسه فرهنگی و هنری آرامش روح

رونمایی از سایت فروش کتاب موسسه فرهنگی و هنری آرامش روح
از سایت فروش کتاب موسسه فرهنگی و هنری آرامش روح با حضور اسحاقی نماینده مردم شهرستان های قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی رونمایی شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی، سلمان اسحاقی نماینده مردم شهرستان های قاینات و زیرکوه در این مراسم عنوان کرد: هرکس پا به عرصه فرهنگ بگذارد اگر مسیر خودش را درست برود با همان نیت خالصانه می تواند به عنوان یک چهره ماندگار و نیکو در دل مردم و در تاریخ نامش ثبت شود.

به گفته وی این موسسه می تواند اتفاق مبارکی برای فرزندان ما جهت حضور در اجتماع باشد، فضایی علمی و تحقیقاتی در این مکان ایجاد شده که می تواند در محیطی سالم و با هدف ترویج فرهنگ و بالا بردن علم و دانش نوجوانان و جوانان مهم و اثر بخش باشد .

وی ضمن تقدیر از فیاجی مدیر مسئول جوان موسسه آرامش روح ، سایت فروش کتاب موسسه فرهنگی ارامش روح شهرستان قاینات را یکی از بزرگ ترین و معتبر ترین سایت های استان خراسان جنوبی و شرق کشور برشمرد و از تمام مسئولین و علاقه مندان به حوزه کتاب دعوت به همکاری و حمایت کرد .

در مراسم رونمایی از سایت فروش کتاب و افتتاح موسسه فرهنگی آرامش روح کریمی فرماندار قاینات ، میرزنگویی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قاینات و مددی رئیس اداره امور کتابخانه های شهرستان و زرگر مدیر مسئول پایگاه خبری قهستان نیوز وجمعی از فعالان حوزه فرهنگی حضور داشتند .

سایت فروش کتاب موسسه فرهنگی و هنری آرامش روح  به آدرس www.eshraghbook.ir برای بازدید علاقه مندان و دسترسی آسان به کتب مورد علاقه معرفی می گردد .

۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۸:۳۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید