اخبار

آفرینش هنری، روح و توان ذهنی بالایی می خواهد

آفرینش هنری، روح و توان ذهنی بالایی می خواهد
فرماندار بیرجند گفت‌‌: عالم هنر و آفرینش بسیار ارزشمند است و آفرینش هنری، روح و توان ذهنی بالایی می خواهد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی، علی ناصری در مراسم گرامیداشت روز ملی سینما، عنوان کرد: همه فعالین زمینه های هنری خصوصا سینما که خلاصه ای از همه هنرهاست، برای موفقیت باید در بالاترین توان خود قرار بگیرند.

ناصری با اشاره به این که فعالان سینما بعد از یک سال و نیم تلاش بی امان در مقابل آنچه که نفس همگان را در همه زمینه ها گرفته، مقاومت کردند، اضافه کرد: شاید بیشترین ضررهای مادی و معنوی را جامعه سینماگران متحمل شدند، هر چند این بیماری به عنوان خاطره ای تلخ باقی خواهد ماند ولی امیدواریم با پایان یافتن بیماری و شروع مجدد فعالیت های جمعی شاهد روزهای پر رونق سینما باشیم.
وی با بیان این که در سال های اخیر هر اثر سینمایی که از داستان ارزشمندی برخوردار بوده توانسته جای خود را در جامعه باز کند، افزود: اگر بتوان داستان خوبی را روایت کرد نیاز به حمایت از جای خاصی نیست و می توان حتی از شهرستان های دوردست در سطح کشور موفق بود.
فرماندار بیرجند با اشاره به این‌که تعداد آموزشگاه های سینمایی در استان کم نیست، یادآورشد: امیدواریم رویاهای خلاق جوانان این استان در این آموزشگاه ها شکوفا شود.

۲۲ شهریور ۱۴۰۰ ۱۸:۵۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید